Zapisz swoje dziecko do gromady zuchowej!

Szanowni Państwo,
Zapewne dotarła do Państwa informacja, że w naszej Gminie powstaje gromada zuchowa. Gorąco zachęcamy, by Państwa dziecko stało się jej członkiem. Nasza organizacja – Związek Harcerstwa Polskiego – to nie tylko to, co krąży w obiegowej opinii. Harcerstwo, to coś znacznie więcej. Dzięki naszemu systemowi wychowawczemu z ponad stuletnią tradycją wychowały się pokolenia młodych Polaków. Zuchy to najmłodsi członkowie naszej harcerskiej wspólnoty (dzieci z klas I-III SP). Cele wychowawcze przy pracy z zuchami osiągamy przede wszystkim przez aktywną zabawę na cotygodniowych zbiórkach, ale także na biwakach i rajdach oraz pomiędzy nimi. Nasza organizacja uczy je zaradności życiowej, samodzielności, kształtuje wyobraźnię czy logiczne myślenie.
Ile to kosztuje? Ponieważ harcerscy wychowawcy wykonują swoją pracę społecznie i nie pobierają żadnego wynagrodzenia za wolontariat, możemy Państwa dzieciom zaoferować najwyższej jakości zajęcia za 10zł/m-c. Składkę pobieramy z góry za pół roku, jednak dopiero po trzech zbiórkach – kiedy dziecko będzie pewne, że chce zostać zuchem.
 
 

Są Państwo zainteresowani? Proszę zapamiętać ważne daty:

 

23 września w Szkole Podstawowej w Cząstkowie Mazowieckim o godz. 17:30 odbędzie się spotkanie informacyjne dla zainteresowanych Rodziców. Udział w spotkaniu nie jest obowiązkowy, warto jednak na nim się pojawić, aby poznać szczegóły pracy gromady i zadać ewentualne pytania.

 

24 września od godz. 11:00zapisy telefoniczne pod numerem drużynowego, uwaga liczba miejsc ograniczona do czternastu zuchów – decyduje kolejność zgłoszeń

 

30 września 17:30-19:00, Szkoła Podstawowa w Cząstkowie Mazowieckim – pierwsza zbiórka gromady zuchowej

 
Zapraszam do kontaktu!
drużynowy Harcerz Orli Filip Kobus, telefon 698 161 289, e-mail filip.kobus@zhp.net.pl www.zhp.czosnow.pl facebook.com/10cdh